Rekrutacja

Rozpoczynamy nabór do przedszkola w Łańcucie i Rakszawie na rok szkolny 2020/21.

Od 11.02.2020 do 28.02.2020 trwa rekrutacja wewnętrzna dla dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola. Od 1 marca 2020 do 30 marca 2020 trwa rekrutacja zewnętrzna, która skierowana jest do dzieci, które chcą rozpocząć edukacje w naszym przedszkolu w Łańcucie lub Rakszawie. Po zakończeniu rekrutacji zewnętrznej zostaną Państwo telefonicznie poinformowani o wynikach rekrutacji.

Zasady rekrutacji:

Jeżeli chcielibyście Państwo zgłosić swoją pociechę do naszej placówki, prosimy pobrać i wypełnić „Kartę zgłoszeniową”, a następnie dostarczyć ją osobiście lub wysłać na nasz adres mailowy. Karty zgłoszeniowe dostępne są również w naszych placówkach.

Regulamin przedszkola:

Klauzula informacyjna dla rodziców o przetwarzaniu danych osobowych (kliknij i sprawdź)