Wycieczka do zagrody Szmer

Wrzesień 15, 2019

Dzieci pracowały bardzo ciężko przez cały rok przedszkolny, zdobywając przy tym nową wiedzę i umiejętności. Aby podziękować im za ich zaangażowanie- przedszkolaki wraz ze swoimi paniami pojechały do Zagrody Edukacyjnej „Szmer” w Godowej. Miejsce cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci ponieważ pozwala im obcować z naturą. Przedszkolaki miały szanse lepić z gliny, sadzić pomidorki, oglądać i karmić zwierzęta. Oprócz tego, Zagroda Edukacyjna „Szmer” wyróżnia się atrakcyjnością zabawek, każda z nich jest wyjątkowa i unikatowa, gdyż robiona jest własnoręcznie przez właścicieli zagrody.
Jak widać na załączonych zdjęciach dzieci były bardzo zadowolone, o czym świadczy m.in. ich zmęczenie w autobusie w drodze powrotnej!  

Dzień Mamy i Taty!Wycieczka do zagrody Szmer