Przedszkole (dzieci od 2,5 roku do 6 lat)

Jesteśmy Prywatnym Przedszkolem “Tygrysek” mieszczącym się w Łańcucie przy ul. Podzwierzyniec oraz w Katolickim Domu Kultury w Rakszawie. Wyposażenie budynku posiada odpowiednie atesty i zostało pozytywnie zaopiniowane przez rzeczoznawców: sanitarno-epidemiologicznych, straż pożarną i BHP. Zostało urządzone w trosce o bezpieczeństwo i wygodę dzieci, aby zachęcało ich do twórczej zabawy i odkrywania świata.

Stworzyliśmy to miejsce myśląc o najmłodszych, którzy z cudownego świata beztroskiego dzieciństwa już wkrótce wkroczą w niesamowity świat nauki. Pragniemy, by czas spędzony u nas był kolorowym i najszczęśliwszym dla dzieci.

W przedszkolu funkcjonują 2 oddziały dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci mają do dyspozycji dwie sale zajęć wychowawczo–dydaktycznych z bezpośrednim dostępem do sanitariatów. Każda sala ma swój niepowtarzalny klimat – wyposażona jest w meble, zabawki i pomoce adekwatne do potrzeb i możliwości przebywających w niej dzieci.

Nasze przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o program Iwony Brody „Od przedszkolaka do pierwszaka”. (kliknij i sprawdź)

Opłata stała obejmuje zajęcia dodatkowe: (kliknij i sprawdź)

Klauzula informacyjna dla rodziców o przetwarzaniu danych osobowych (kliknij i sprawdź)